Celoročné ubytovanie v chatách na Liptove

Romantické chalupy na prenájom sa nachádzajú v malebnom prostredí obce Liptovský Trnovec. Chaty na Liptove pri Liptovskej Mare sú výnimočné svojou polohou. Celoročne si môžte prenajať chaty na víkend, aj na dlhšiu dovolenku strávenú s rodinou a priateľmi.

CHATA PRE RODINY S DEŤMI

Letná, aj zimná dovolenka na Liptove ponúka množstvo zaujímavostí, ktoré môžte preskúmať spolu s vašimi deťmi. Ubytovanie v chatách je pre rodiny s deťmi ideálne. Krásne okolité prostredie - mimo cestných komunikácií je bezpečné. V areáli nájdete aj detské ihrisko, preliezky, trávnaté plochy a v lete sprístupnený detský bazén.

DOVOLENKA S PRIATEĽMI

Chata na lyžovačku, na silvestra, letnú dovolenku, aj víkendový pobyt. Jedna chata je pripravená až pre 8 ľudí. Dve kúpeľne s WC poskytujú dostatočný komfort aj pri plne obsadenej chate. Terasa s posedením a krásnym výhľadom je príjemným miestom na oddych po aktívnom dni.

UBYTOVANIE S POLPENZIOU

Ak si radšej varíte sami, kuchyňa je v každej chate plne vybavená. Ak uprednostňujete skôr ubytovanie s polpenziou, ponúkame vám aj túto možnosť. Jedáleň sa nachádza v blízkom hoteli asi 150 m od rezortu Víkendové chalupy. Polpenzia obsahuje raňajky formou švédskych stolov a večeru.

BAZÉN A DETSKÉ IHRISKO

Chaty na prenájom ponúkajú aj možnosť športového vyžitia a aktivít priamo v areáli chatovej osady. Športovo rekreačný areál je v cene ubytovania a zahŕňa okrem detského ihriska aj trávnaté ihrisko, plážové pieskové ihrisko pre volejbal, trampolínu (priemer 4m) a dva bazény (detský 3,66 m, hĺbka 0,5 m a 5x9,5 m).

TRI IZBY + PRÍSTEĽKA

Na poschodí chaty sú tri plne zariadené izby. Vľavo od schodiska je manželská izba s možnosťou prístelky. Prísteľka je po roztiahnutí ako plnohodnotná manželská posteľ. Ďalšie dve izby sú detské izby alebo hosťovské izby v ktorých sa v úplnej pohode zrelaxujú štyri dospelé osoby.

TERASA S GRILOM

Chalúpky sú postavené s terasou situovanou na juho-východ s výhľadom na okolitú prírodu. Súčasťou je prenosný gril a pohodlné terasové posedenie. Možné je zapožičať si aj vonkajší kotlík. Terasa je ohraničená s dreveným zábradlím a výhľad naozaj stojí zato.