Ubytovanie pri Liptovskej Mare a aktivity v okolí

Chata na Liptove je jedinečná svojim okolím. Liptov ponúka absolútny relax a možnosti pre rozmanité druhy športov. Aktívna dovolenka na Liptove to je turistika v Tatrách, objavovanie histórie a kultúry a relax v geotermálnych vodách.

Obľúbené chalupy na Slovensku

Letná dovolenka, zimná lyžovačka, alebo víkendový pobyt kedykoľvek v roku. Chaty pri Liptovskej Mare sú pokojným miestom pre relax, zároveň ponúkajú veľa možností pre aktívny oddych. Ubytovanie v dreveniciach je obľúbené vďaka ich polohe a krásnej  okolitej prírode. 

Chaty pre rodiny s deťmi

Liptov je ideálne miesto pre dovolenku s deťmi. V okolí Liptovského Trnovca sa nachádza množstvo zaujímavých miest - kultúrnych a prírodných pamiatok, ľahko dostupných aj pre najmenších. Či už si zvolíte celodenný výlet, kúpanie, šport, turistiku, alebo sa vydáte spoznávať kraj len v okolí Liptovskej Mary, možností je naozaj veľa. 
Chalupy na Liptove poskytujú vhodné ubytovanie pre rodiny s deťmi. Chaty na prenájom a ich okolie je bezpečné. Chata je situovaná mimo cestnej komunikácie. Jednoduchý prístup na terasu a príjemné posedenie vám umožní mať ich pod kontrolou, pokiaľ sa hrajú vonku. Zariadenie chaty vieme pred príchodom prispôsobiť potrebám rodín. Chatu dovybavíme detskou postieľkou pre deti do 3 rokov a zriadime detský kútik.

Dovolenka s priateľmi v každom ročnom období

Víkendové chalupy sú pripravené pre dve až desať osôb. Stráviť tu môžte viacdňovú dovolenku s priateľmi, alebo iba víkendový pobyt. Chaty na lyžovačku, na silvestra, letnú dovolenku..Chata pre viac osôb je k dispozícii počas celého roka.

Romantická chata pre dvoch

Hľadáte romantické ubytovanie na Liptove uprostred prírody? Čaro pobytu a atmosféru zvýraznia romantické chalupy v pokojnom prostredí. Drevená chata s krbom dýcha osobitou atmosférou.  

Chaty pri lyžiarskom stredisku

Liptovský Trnovec je svojou polohou blízko k viacerým lyžiarskym strediskám. Na svoje si prídu začiatočníci aj skúsení lyžiari a snowboardisti.