Chata DeLUX - elegancia a romantika na Liptove

Nová chata na prenájom pre všetkých tých, ktorí hľadajú oddych v drevenici na Liptove. Nové zariadenie, širšia výbava, upratovací servis a veľa ďalších výhod nie len v interiéri, ale aj v okolí chaty pre vaše maximálne pohodlie.

Dovolťe, aby sme Vám predstavili novú chatu DeLUX

Chata DeLUX - útulná a praktická zároveň

Táto chata v sebe skrýva eleganciu a romantiku zároveň. Dizajnér navrhol kuchynskú linku ako aj celý interiér chaty tak, aby bola praktická a hostia sa v nej dobre cítili. Taktiež kúpeľňa a toaleta na poschodí ako aj na prízemí prešla jemnou korekciou, aby bola praktická a útulná zároveň.

Kuchyňa v plnej výbave

Kuchynská linka bola oproti chate Štandard obohatená nie len veľkosťou pracovného stola a odkladacími policami, ale aj navyše o rúru na pečenie ako aj o umývačku riadu a bohatými doplnkami (teflónové panvice, nové lepšie hrnce a a rôzne doplnky) tak aby Vám pri pobyte nič nechýbalo.

Chata s podlahovým kúrením

Chatu DeLUX sme vybavili na prízemí podlahovým kúrením, takže pri pobyte aj v zimnom období môžete chodiť po chate aj úplne bosí.

Zabezpečenie chaty

Samozrejmosť je aj bezpečnostná skrinka v chate, na uloženie cenností a dokladov. Ďalej počas Vašej neprítomnosti si viete celú chatu zabezpečiť alarmom, ktorý je napojený na recepciu.

Každodenný upratovací servis

Pri pobyte v chate DeLUX je vám k dispozícii aj každodenný upratovací servis. V čase od 8:30 do 10:30 vám denne počas pobytu umyje kúpeľňu a toaletu na poschodí a prízemí. V prípade potreby vymení osušky a uteráky (ak si prajete výmenu osušky, alebo uteráku, vhoďte ho do koša na prádlo, ktorý je umiestnený vo vrchnej kúpeľni. Koľko uterákov a osušiek bude v koši, toľko vám bude poskytnutých čistých). Vynesie smeti a v prípade potreby povysáva kuchyňu a obývaciu miestnosť na prízemí. Samozrejme, pokiaľ budete chcieť súkromie, stačí otočiť piktogram na vchodových dverách do chaty na "neprajem si upratovanie."

Dosť už bolo rečí pokochajte sa fotkami a príďte si užívať romantiku a pohodlie pravej Liptovskej dovolenky v romantickej chate.